W nadchodzącym sezonie jesień/zima 2014/2015 nie dojdzie do rewolucji. Styliści fryzurnajwiększych domów mody stawiają na modne od dłuższego czasu upięcia i proste włosy w klimacie Brigitte Bardot.
Posted by
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. W nadchodzącym sezonie nie zabraknie zatem monochromatycznych zestawów, np. w modnym pastelowym różu, czerni i bieli oraz minimalistycznych fasonów. Kolekcje inspirowane mono lookiem pojawią się m.in. w Simple. Nieśmiertelne małe czarne będzie można również znaleźć w butiku Milano (w wersji skórzanej), Pepe Jeans (rozkloszowane), bądź u marki Ochnik (ołowkowe).
Posted by
Szukacie produktu, który podniesie odporność skóry? Marka Shiseido stworzyła koncentrat przywracający i utrzymujący naturalne zdolności immunologiczne skóry. Ultimune poprawia funkcjonowanie komórek Langerhansa, które słabą w wyniku oddziaływania na skórę niekorzystnych czynników zewnętrznych, procesu starzenia się oraz stresu emocjonalnego.
Posted by
Wraz z wakacjami wielkimi krokami zbliża się do nas sezon letnich wyprzedaży. To wyjątkowa okazja, aby upolować rzeczy w cenie nawet trzy-, czterokrotnie niższej. Warto wykorzystać ten czas, aby uzupełnić garderobę na przyszły sezon. Większość marek już dawno zaprezentowała propozycje na jesień i zimę. Z łatwością możemy więc sprawdzić, co przyda nam się również za kilka miesięcy.
Posted by