Program "Bądź na bieżąco"

Program "Bądź na bieżąco" Dla klientów sacjonarnego sklepu Cherry Berry

REGULAMIN PROGRAMU "Bądź na bieżąco" 
"Bądź na bieżąco" (obowiązuje od 17 grudnia 2014 roku)

Warunki Ogólne.

  1.        Program bądź na bieżąco skierowany jest do klientów sklepu stacjonarnego Cherry  Berry należącego do F.H B&E Bogusz Dolski Ewa Dolska.
  2.        Firma Handlowa B&E deklaruje zbieranie danych osobowych oraz wykorzystanie ich tylko i wyłącznie w celu promocji oraz marketingu związanych z produktami oferowanymi przez firmę. Marketing firmy rozumiany jest w tym wypadku jako treści sms oraz e-mail dotyczące promocji oraz wyprzedaży produktów oferowanych przez firmę a tak że przekazywania dobrowolnych informacji kóre także dotyczą oferowanych przez firmę produktów oraz wydarzeń.
  3.        Klient zgłasza się do programu „Bądź na bieżąco” dobrowolnie oraz dobrowolnie przekazuje swoje dane osobowe, w przeciwnym wypadku nie podanie danych osobowych przez klienta sklepu cherry berry równoznaczne jest z brakiem uczestnictwa w programie.
  4.        Zerwanie umowy przez klienta – Może nastąpić w sklepie stacjonarnym, po zgłoszeniu chęci odstąpienia z programu przez klienta pracownik sklepu Cherry Berry jest zobowiązany wykreślić go z listy uczestników programu.
  5.        Zerwanie umowy przez klienta może także nastąpić poprzez odesłanie treści sms  „proszę o wystąpienie z programu lojalnościowego Bądź na bieżąco”.
  6.        Klient zgłaszając chęć przystąpienia programu informowany jest przez personel sklepu o możliwości odstąpienia od umowy – uczestnictwo w programie jest na czas nieokreślony – nie ma określonego terminu kiedy umowa między klientem a sklepem wygasa.
  7.        Sklep Cherry Berry tj. F.H B&E może odstąpić od umowy z klientem w każdej chwili nie podając powodu odstąpienia tudzież wykreślenia z listy programu „Bądź na bieżąco” klienta.